Dizi HaberleriDizilerYerli Diziler

Yeni Sihirli Annem Dizisinin Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Sihirli Annem Exxen’de

Televizyon dünyasının dahi adamı Acun Ilıcalı’nın bomba projeler ile yeni yılda yayın hayatına geçirmeyi planladığı EXXEN dijital platformu için, kısa bir süre önce Sihirli Annem dizisinin de yeniden çekileceği açıklanmıştı. Acun Ilıcalı’nın yeni projesi Exxen’de yayınlanacak olan dizide rol alacak oyuncular da duyurulmaya başladı. 2000’li yılların sevilen dizisinin günümüzde hala hayran kitlesi bulunmakta. Ancak hayranların merak ettiği bir konu var ki o da 2011 yılında genç yaşında ansızın aramızdan ayrılan Defne Joy Foster’ın canlandırdığı Eda karakterini kimin oynayacağı…

Defne Joy Foster’ın “Eda” Karakterini Kim Oynayacak?

Defne Joy Foster’ın hayat verdiği Eda karakterini kimin oynayacağı da belli oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın, Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre Yeni Sihirli Annem’in, yeni Eda’sı Tara Mcmillen oldu. Şimdilik oyuncuyla ilgili detaylı bilgi bulunmuyor.

Diziye Katılan Oyuncular

Hazırlıklar devam ederken dizi kadrosuna katılan isimler de belli oldu. Son olarak Güldür Güldür ile ekranlarda gördüğümüz oyuncu Açelya Topaloğlu ve ülkemizin sevilen isimlerinden Emre Altuğ başrolü paylaşacak. Berlin Film Festivali “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllü Lale Başar, ünlü oyuncu Nergis Kumbasar, Eylem Yıldız, Bülent Seyran ve Yahşi Cazibe dizisiyle tanıdığımız Hande Katipoğlu da Sihirli Annem’in yeni kadrosunda rol alacaklar.

Hangi Oyuncu Hangi Rolü Oynayacak?

Evin temiz kalpli iyilik perisi annesi Betüş’e Açelya Topaloğlu hayat verecek.
Evin saf babası Sadık rolünü ise başarılı oyuncu Emre Altuğ canlandıracak.
Kurnaz Dudu Peri karakterinde Nergis Kumbasar,
Baş Peri Perihan rolünde ise Lale Başar’ı göreceğiz.
Tam nokta atışı denilecek bir seçimle de Komşu Suzan karakterini Hande Katipoğlu, paranoyak Avni’yi ise Bülent Seyran oynayacak.

Diziye Can Veren Eski Oyuncuları Kırgın!

Dizinin yeniden çekileceğini sosyal medya üzerinden duyduklarını belirten İnci Türkay (Betüş), “bizim kadro ile görüşmeler gerçekleştirdiğimiz ve anlaşamadığımız yönünde çıkan haberler kesinlikle gerçek dışıdır” şeklinde ekledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı