Dizi HaberleriYerli Diziler

TRT 1’in Yeni Dizisinin Başrolü Ahmet Kural!

Cebindeki bütün dizi projelerini gün yüzüne çıkarmaya başlayan TRT 1 yeni dizisi için başrolleri duyurdu! “Kıbrıs” isimli yeni dizide başrollerden biri, 2018-2019 yılında adını sıkça duyduğumuz Ahmet Kural olacak.

Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek ve Kardeş Payı gibi dizi ve sinema projeleriyle büyük bir hayran kitlesi yakalayan Ahmet Kural, şimdi ise çok farklı bir konsept ile ekrana çıkmaya hazırlanıyor.

Başrole Bir Bomba İsim Daha, Serkan Çayoğlu!

Birbirinden ünlü ve başarılı oyuncuları yeni dizileriyle çatısı altına ekleyen TRT’ye bir de Serkan Çayoğlu dahil oldu. Bir tarafta mimik ustası, yakışıklı, karizmatik aktör Ahmet Kural, bir tarafta da model, manken, genç kızların hayran olduğu; deyim yerindeyse biskolata erkeği Serkan Çayoğlu. Bu ikilinin başrolleri paylaşacağı dizide neler olacağı merakla bekleniyor.

Dizi Süreleri Kısalıyor Mu?

Ocak ayında çekimlere başlanacağı söylenen dizide, öğrenilen bilgilere göre bölüm süresi normalin aksine daha kısa olacak. Yönetmenliğini Hakan İnan’ın yapacağı dizinin her bölümü 60 dakika sürecek. Bu kararla hem izleyici kitlesinin hem de oyuncu topluluklarının şikayetçi olduğu dizi sürelerinin uzunluğu konusunda yeni bir adım atılmış gibi görünüyor.

Yapımcılığında TMC Film imzası bulunan “Kıbrıs” dizi projesinde her şey çok planlı ilerliyor. Öyleki, dizinin 26 bölüm olarak çekileceği ve final yapacağı belirlenmiş durumda. Adı gibi, hikayesinde de Kıbrıs’ı görecek miyiz bu şimdilik soru işaretlerinin arasında. Diziyle ilgili bir diğer bilinen konuysa dizinin senaryo ekibinde, başarılı senaristler Emre Özdür ve Başar Başaran’ın yer aldığı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı