Dizi HaberleriDizilerYerli Diziler

Sen Çal Kapımı 12. Bölüm Tüyoları

Yaz sezonuna damga gibi bir giriş yapan, reytiglerde üst düzey ilerleme kaydeden Sen Çal Kapımı dizisi yine izleyici ekrana kitlemeyi başardı.

Baş rollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in bulunduğu Sen Çal Kapımı dizisinde heyecan bu sefer doruklara çıktı. 11 Haftadır ekranlarda gözlerimizi ayırmadan izlediğimiz Sen Çal Kapımı dizisinde izleyicinin nutku bu bölümde tutuldu.

Özellikle dizinin baş rollerinde bulunan Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin oldukça yakıştırılması dizi ile ilgili bir çok öngörü oluşturulmasına neden olmaktaydı. İzleyici tarafından oldukça beğenilen ikili, dizide karşımıza Eda Yıldız ve Serkan Bolat karakterleri ile gelmekte.

İkilinin oldukça yakıştırılıyor olması izleyicinin gözünde Eda ve Serkan ikilisinin artık yakınlaşması gerektiği isteğini uyandırmışken 11. bölüm tam da bu isteği karşıladı. Peki Sen Çal Kapımı 11. bölümde neler yaşandı?

Sen Çal Kapımı 11. Bölüm

Selin, Serkan’a “Seninle olabilmem için en ufak bir umut varsa Ferit’i terk ederim” der ve Eda duyar. Eda, Serkan’ın evet diyeceğine emindir. Serkan ise Eda’nın onu istemediğinden. Eda, Serkan’dan bir an önce uzaklaşmaya, hayatını yeniden kurmaya karar verir. Burs başvurularına yeniden başlar.

Bu arada Ayfer, Serkan ve Eda arasındaki sözleşmeli nişanlılığı öğrenir. Eda’nın Serkan’a aşık olduğunun da farkındadır. Çiçekçide durumlar iyi gitmemektedir, Ayfer borçlarını ödeyememektedir. Eda’nın Serkan’dan uzaklaşması için son çare annesini arar. Bir süre sonra Eda’ya İtalya bursu aldığına dair bir telefon gelir. Eda, Serkan’a haber vermeden yola çıkar. Serkan ise mantığıyla kalbi arasında kalmıştır.

11. Bölümde gerilimin, heyecanın ve duygusallığın katlandığı Sen Çal Kapımı dizisinin 12. bölümünde bizleri neler bekliyor?

Soğuk ve duygusuz biri gibi görünen Serkan Bolat’ın Eda Yıldız’a aşık olması ve bunu 11. bölüm sonunda itiraf etmesi tüm izleyiciyi heyecana boğup bir yandan da şaşırtmışken Eda’nın tepkilerinin neler olacağı da merak konusu. Peki Sen Çal Kapımı 12. bölüm de neler olacak?

Sen Çal Kapımı 12. Bölüm de Neler Olacak?

Eda gitmek üzereyken onu durdurup duygularını açıklayan ve itiraf eden Serkan Bolat’ı nasıl bir geri dönüt bekliyor?

Eda ve Serkan’ın arasında belli bir duygu akımı olduğunu 11 bölüm boyunca görmüş ve tanıklık etmiştik. Hissettiklerini ilk açıklayacak olan kişi olarak bir çok izleyici Eda Yıldız’ı hedef gösterse bile Serkan Bolat’ın duygularını ilk haykıran olması Eda Yıldızı da seyircileri de oldukça şaşırttı.

Gelecek hafta 12. bölümü ile ekranlara gelecek olan Sen Çal Kapımı dizisinde Eda ve Serkan’ın yakınlaşması oldukça artıyor. Duygularını birbirlerine açıkça itiraf eden ikili arasında artık bir oyun olmayacak gibi gözüküyor. Bu duruma kimler sevinecek kimler üzülecek sorusu ise ne yazık ki ancak gelecek diğer bölümlerde anlaşılacak bir konu gibi gözüküyor.

Sizlerin Sen Çal Kapımı Dizisi 12. Bölüm için Tahminleri Neler?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı