Genel

Sen Çal Kapımı 10. Bölüm Kim Ne Giydi?

Yaz sezonuna başarılı bir giriş yapmayı başaran Sen Çal Kapımı dizisi izleyicileri ekrana kitlemeye devam ediyor. Baş rollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in bulunduğu Sen Çal Kapımı sadece TV ekranlarındaki reytingler ile değil aynı zamanda sosyal medyada ki ilgi ile de oldukça sevene sahip.

Yayınlanan 10 bölümü ile kalpleri fethetmeyi başaran Sen Çal Kapımı gerek senaryo gerekse oyuncuları açısından oldukça sevilerek izleniyor. Dizinin fragmanlarının izlenme sayısının bile oldukça fazla olması dizinin başarılı bir ilerleme kaydettiğini n göstergesi halinde.

Herkes tarafından oldukça sevilerek izlenen ve takip edilen Sen Çal Kapımı dizisinde bu hafta yayınlanmış olan 10. bölümde neler oldu?

elin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst ediyor. Ferit, holding işlerine de karışmaya başladı. Serkan, Ferit’i bir an önce saf dışı bırakmaya çalışıyor. Eda “Biz de evlenmeye karar verdik” yalanını uydurunca, dörtlü sık sık birlikte vakit geçirmeye başlıyor. Ayfer ve Aydan tarafında ise evlilik haberiyle çeşitli sinir krizleri geçiriliyor.

Serkan’ın asıl derdi Eda’nın hayatından çıkmaması. Ama Eda’nın onu sevmediğinden emin. Eda ise Serkan’ın Selin evlendiği için üzüldüğünü sanıyor. Bu arada Ferit, holdinge bütün dengeleri bozacak bir ortak getiriyor.

Sen çal kapımı dizisi tüm hızı ile devam etmeyi sürdürürken izleyicilerin ilgisini çeken bir diğer konu ise dizideki tarzlar oluyor. Oyuncuların ve senaryonun yanı sıra dizideki kıyafetlerin de oldukça ön planda olduğu Sen Çal Kapımı dizinde bu hafta neler giyildi?

Dizide Bige Onal’ın üzerinde görmüş olduğunuz gelinlik Mybestlook markasına aittir.

Hande Erçel’in üzerinde görmüş olduğunuz gül kurusu rengindeki tulum markası Sagaza x İlknur Şeref’dir.

Hande Erçel’in üzerinde görmüş olduğunuz Ceket; Cup Of Stars 700₺ Pantolon; Zara markasındandır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı