Genel

Ratched Dizisi Yayında! Nerede Yayınlanıyor?

Sarah Paulson ve Ryan Murphy’i yeniden bir araya getirmeyi başaran dizi Ratched yayına girdi.

Hayranların ve izleyicilerin merakla beklediği Ratched dizisi uzun zamandır beklenen diziler arasındaydı. Dizinin Eylül ayında yayınlanacağı bilgisini bilsek de Eylül ayında yayınlanan bu seri sevenlerini oldukça heyecanlandırdı.

Netflix dizi platformu üzerinde yayınlanan ve yayınlanma sürecinden itibaren oldukça konuşulan dizinin baş rollerinde, Sarah Paulson, Cynthia Nixon, Judy Davis ve Ryan Murphy bulunuyor.

Kadrosu ve senaryosu ile yapım aşaması haberlerinin aylar önce geldiği dizi Ratched oldukça büyük bir ilgi gördü. aha öncesindee American Horror Story ve American Crime Story gib seriler içerisinde görev yapan Paulson ve Murpy bu sefer de Ratched ile birlikte Netflix’de.

Dizi hakkında en çok ilgi çeken ve konuşulan şeylerden biri ise Murphy’nin dizi hakkında ki yorumu oldu. Murphy, Eylül ayında yayına giren dizi için ”Bu Sarah Paulson’un hayatının performansı” dedi. senaryosu 1962 yılında Ken Kesey’nin yazdığı ”One Flew Over the Cuckoo’s Nest” romanından uyarlanan Ratched, şimdiden oldukça gizemli ve heyecanlı bir dizi olarak görülüyor.

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan dizinin 2. sezonu hakkında şu an elle tutulur bir bilgi olmasa da izleyicilere kendisini çok fazla özletmeyeceğini düşünüyoruz. Peki Netflix’te yayınlanan dizi Ratched konusu nedir?

Ratched, akıl hastanesinde hemşirelik yapan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. İş arayışında olan Mildred, bunun için bir psikiyatri hastanesine başvurur. Hastanede, insan zihni ile ilgili rahatsız edici deneyler yapılmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı