Dizi HaberleriDizilerYerli Diziler

Öğretmen Dizisi Yeniden Ne Zaman Başlayacak?

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ve izleyicisine kendini oldukça özleten Öğretmen dizisi tadını damaklarda bırakarak gitmişti.

Corona virüs nedeni ile bir kaç bölümün yayınlanmasının ardından diziye ara veren, yedek bölümler olmadığı için virüs süresince çekimleri de durdurulan Öğretmen dizi yeniden seyircisi ile buluşuyor.

Baş rollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu’nun olduğu dizi Öğretmen, ekranlara yeniden gelmek için hazırlık yapıyor. Yayına girdiği ilk andan bu yana özellikle de İlker Kaleli’nin oyunculuğu karşısında oldukça beğenilen dizi seyirciyi oldukça etkilemişti.

Bu güzel ve başarılı başlangıcın ardından dizinin oldukça uzun bir süre ara vermesi ve araya zamanın gelmesi izleyiciyi de ”dizi bitti mi?” düşüncesine yöneltti.

Öğretmen dizisi hayranları tam da ümidi kesmişti ki dizinin yapımcısından bir haber geldi. Yapım evi dizinin çekimlerinin başladığına ve yeni bölümlerin önümüzdeki haftadan itibaren yeniden yayınlanacağını belirtti.

Dizi hakkında yapılan tek değişiklik ise Çarşamba gününden farklı bir günde yayınlanacağı haberi. Dizi Sen çal Kapımı dizisinin yayınlandığı gün yayınlanmayacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı