Dizi HaberleriDizilerYerli Diziler

Netflix Atiye İzlenme Sayısı

Baş rollerinde Mehmet Günsür, Beren Saat, melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’in olduğu Atiye dizisi bir solukta izlendi.

Netflix platformunda yayınlanan ve Netflix dizi-film platformunun ikinci Türk dizisi olan Atiye, bir çok izleyiciyi ekrana kitlemeyi başardı. Yayına girdiği ilk tarihte en çok izlenen ilk 10 yapımın arasına girmeyi başaran Atiye dizisi büyük bir başarı elde etti.

Hem mistik bir hikayesinin bulunduğu hem oyunculukların hem de oyuncuların izleyenleri ekrana kitlediği Atiye ilk sezonda ki başarısının hemen ardından ikinci sezonu ile sevenlerine kavuştu.

İlk sezonda olduğu gibi ikinci sezonu da hızlı bir şekilde bitiren izleyicinin aklında oluşan en büyük sorulardan biri ”3. sezon gelecek mi?” ve ”Atiye’nin izlenme sayısı ne?”

Atiye’nin özellikle de 3. sezon çekimlerinin olup olmayacağı merak konusu. Çekimlerin henüz başladığına dair söylentiler olmasa da Atiye’nin 3. sezon için hazırlık yapmaya başladığını biliyoruz. 3. sezon için hazırlıklara devam eden ve ilk iki sezon çok güzel bir çizgide ilerleyen Atiye dizisinin başarısı da senaryo kadar iyi durumda.

ilk sezondan bu yana tek solukta izlenen Atiye2nin başarısı ise 10 üzerinden 8 olarak görünüyor. Atiye izleyen ve Netflix’de kullanıcı olan bir çok kişinin Atiye’ye iyi bir oylama yaptığını görebiliyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı