Dizi KıyafetleriDizilerYerli Diziler

Masumlar Apartmanı 5.Bölüm Kıyafetleri

TRT ekranlarına yayınlan giren ve salı günleri izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Masumlar Apartmanı oldukça başarılı bir giriş yaptı. OGM imzalı bu dizi pek çok psikolojik rahatsızlıkları ele alırken izleyiciden oldukça alkış topladı. Baş rollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Masumlar Apartmanı ünlü isimlerin oyunculuklarıyla da oldukça seviliyor.

Dram türündeki dizi Masumlar Apartmanı, aile ve aşk konularınız çok daha öne çıkartıyor. Gerçek hayattaki birçok kişisel sorunlara da yer veren dizi kişiyi geliştiriyor ve aynı zamanda da eğitiyor diyebiliriz. Dizinin en can alıcı noktası ise ”gerçek hayat hikayesinden” uyarlanmış olması. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından uyarlanan dizide gerçek yaşantıların ele alınması izleyiciyi en çok etkeleyen noktalardan biri oldu.

Başarılı birçok diziyi reyting açısından geri planda bırakarak öne geçmeyi ve totalde oldukça iyi bir rakam elde etmeyi başaran Masumlar Apartmanı dizisinin konusu nedir?

Korumacı dedesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşayan İnci’nin hayatı geçirmiş olduğu bir trafik kazası ile oldukça değişiyor. İnci’ni karışmış olduğu bu kazada asıl kişi Han karakteri ile karşımıza çıkan Birkan Sokullu oluyor. İnci’yi beklemekte olan Han ve zorlu ailesi. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmek. Aşk, İnci ve Han’ın başlarına gelen onca olaya rağmen birbirlerinden kopartacak mı?, Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk, kazanacak mı dizinin ilerleyen bölümlerinde hep birlikte görmüş olacağız.

Masumlar Apartmanı Dizi Kıyafeti

Salı akşamlarının ekrana kilitleyen dizisi Masumlar Apartmanı henüz 3 bölüm yayınlandı. Bu kısa geçmişe rağmen dizi hem reytinglerde hem de sosyal medya da en çok konuşulan dizilerin başında yer alıyor. Peki çok sevilen dizi Masumlar Apartmanı dizisinde kim neler giydi? İşte tüm merak edilenler…

Elbisenin markasının bilinmemesi ile birlikte bu bölümde giydiği ayakkabıların markası Şeyma Turan Shoes.

Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği Tişört: Mango Etek: Batik Saat: Swatch.

Masumlar apartmanı İnci’nin giymiş olduğu gelinlik markası Project Bridal.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı