DizilerYabancı Diziler

Kıvanç Tatlıtuğ La Casa de Papel’de Oynayacak Mı?

Netflix İspanyol yapımı olan La Casa de Papel ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Dizinin 4 sezonu şu ana kadar yayınlandı. 5.sezon ile ilgili İstanbul karakterinin kim olacağı konuşulurken Kıvanç Tatlıtuğ’un dizide yer alacağı iddiaları ortaya atıldı. Peki Kıvanç Tatlıtuğ La Casa De Papel’de Oynayacak Mı? İşte detaylar tvgundemi.net adresinde yer alıyor..

Kıvanç Tatlıtuğ La Casa de Papel dizisinde yer alacak mı?

Başarılı ve yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin yeni sezonunda oynayacağı paylaşılıyor. Başarılı oyuncu bu konular ile ilgili açıklama yapmazken kısa süre içerisinde kamuoyu ile paylaşacağı söyleniyor.

La Casa de Papel dizi konusu

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

La Casa de Papel 5.sezonu ne zaman yayınlanacak?

Netflix İspanyol yapımı olan La Casa de Papel dizisi ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Dizinin 5.sezon çekimleri başlarken dizinin ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor.

La Casa de Papel dizisi 5.sezonu ile ilgili yeni iddia ortaya atıldı. Kıvanç Tatlıtuğ’un dizide oynayacağı iddia atılırken Mayıs 2021 tarihinde yeni sezonun yayınlanacağı bildiriliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı