Dizi HaberleriDizilerYerli Diziler

Kırmızı Oda 3. Bölüm Reyting Sonuçları

Tv8 ekranlarında 3. bölümü ile ekranlara gelen Kırmızı Oda dizisi tüm izleyenleri hüzünlendirmeye devam ediyor.

Gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan ve ilk bölümünden bu yana oldukça etkili bir gidişatın içinde bulunan Kırmızı oda baş rollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan bulunuyor.

Dram türündeki dizi her hafta Tv8 ekranlarında yayınlanırken bir çok izleyiciyi etkisi altında bırakmaya devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun içi isimli kitabından uyarlanan dizi şimdiden herkesi etkilemiş durumda.

Gerçek hayat hikayeleri ve büyük yaşanmışlıkları konu alan, psikiyatri ile hasta arasındaki diyaloğu mükemmel bir şekilde izleyiciye geçirmeyi başaran Kırmızı Oda yayınlandığı il üç bölümü ile büyük bir başarı elde etti.

Melisa Sözen ve Binnur Kaya gibi oyuncuların şimdiden oyunculukları ile damga vurduğu dizi Kırmızı Oda, reytinglerde de büyük bir başarı gösterdi.

Reytinglerde tüm gruplarda 1. olmayı başaran Kırmızı Oda dizisinin AB ve ABC gruplarında da muhteşem bir yükseliş ile 10 bandına yaklaşması izleyenleri de sevindirdi.

Sosyal medya üzerinden dizi ile ilgili düşüncelerini belirten izleyiciler dizinin hak ettiği başarıyı aldığına dair yorumlar yaptı. Dizinin şimdiden bir çok izleyicisi ve hayranı var diyebiliriz.

Sizler de Kırmızı Oda hakkında ki düşüncelerinizi yorumlara bırakarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı