Dizi HaberleriDizilerYerli Diziler

İyi Günde Kötü Günde Final Kararı mı Aldı?

Cumartesi akşamları Star TV ekranlarına hızlı ve heyecanlı bir giriş yapan, baş rollerinde Elçin Sangu Ozan Dolunay ve Elçin Sangu’nun bulunduğu İyi Günde Kötü Günde dizisi final karar mı alıyor?

Dizinin sezona hızlı ve heyecanlı bir giriş yapması ve ilk başlarda sosyal medya da oldukça fazla konuşulması dizinin tuutlacağı yönünde olsa da bugünler de İyi Günde Kötü Günde dizisine dair kötü gelişmeler oluyor

Dizinin reytinglerinin beklenenden çok daha düşük olması Star TV’nin dizi hakkında final kararı almasına neden olmuştu. Bu karara ünlü isimden sitem geldi.

Elçin Sangu ve Ozan Dolunay ile baş rolde bulunan Yasemin Allen alınan final kararına büyük bir sitemde bulundu. Dizi konusunda hem açıklama yapan hem de soruları yanıtlayan Yasemin Allen ”Dizimiz maalesef erken final kararı alındı. Biz çok üzgünüz tabii ki, bununla ilgili. Bütün seyircilerimize, bizi destekleyen herkese çok teşekkür etmek istiyorum. Sosyal medya üzerinden inanılmaz bir destek vardı” şeklinde konuştu.

İyi Günde Kötü günde ekibinin oldukça heyecanla bu diziye giriş yaptıklarını ve çekimler sırasında da oldukça mutlu olunduğunu belirten Yasemin Allen bu kararın herkesi çok üzdüğünü belirtti.

Dizinin final kararı için oldukça üzgün olduğu görülen Yasemin Allen ”Çok sevdik birbirimizi, üzgünüz o yüzden. İşte televizyonun kaderi. Sebep gösterilmiyor bize. Reytingler denilebiliyor. Şu anda zaten seyircinin alışkanlıkları da farklı. Yapımcıların ve oyuncuların, bütün ekibin alışık olduğunun dışında hareket ediliyor. O yüzden belli belirsiz şeyler var. Önümüzü görmeye çalışıyoruz. Televizyon, dünya çapında sekteye uğramış bir sektör. İnşallah güzel şeyler yapıp karşınıza çıkacağız tekrar” şeklinde açıklamada bulundu.

Diziyel ilgili iyi yorumlar kadar kötü yorumların ve eleştirilerin de geldiğini belirten Allen ”Sıkılıyor insan biraz ama üzülmüyorsun. Yeter artık, falan durumuna geliyorsun” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı