Dizi HaberleriDizi KıyafetleriDizilerYerli Diziler

İyi Günde Kötü Günde 3.Bölüm Kıyafetleri

İlk 3 bölümü ile izleyicinin Cumartesi akşamlarını süsleyen İyi Günde Kötü Günde dizisi dillerden düşmüyor.

Çok kısa bir süre içerisinde yayına giren ve baş rollerinde Elçin Sangu, Yasemin Allen ve Ozan Dolunay gibi başarılı isimlerin bulunduğu İyi Günde Kötü Günde sosyal medyayı sallamayı başardı.

Özellikle Kiralık Aşk Defne karakteri ile gönülleri fethetmeyi başaran Elçin Sangu uzun zamandır herhangi bir projede yer almayarak hayranlarına kendisini bir hayli özletmişti. TV’ye hızlı bir giriş yapan Elçin Sangu’nun yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde sosyal medya platformlarına en çok konuşulanlar listesine girmeyi başardı.

26 Eylül Cumartesi yayınlanan 3. bölüm de Elçin Sangu’nun söylediği Gelevera Deresi isimli şarkı izleyici tarafından oldukça beğenilerek en kısa sürede çok konuşulanlar listesine girmeyi başardı. Oyunculuktaki başarısı ve güzelliği ile bilinen Elçin Sangu bu defa sesi ile gönüllere taht kurdu. Cumartesi akşamlarını süsleyen İyi Günde Kötü Günde dizisinin konusu nedir?

İyi Günde Kötü Günde Konusu Nedir?

3. Bölümü ile ekranlara gelen dizinin konusu içinden çıkılmayan bir aşk üçgeni…

Bir yanda nikah masasında ter edilmiş ve kendisini terk eden adamın düğününü organize eden Leyla, bir diğer yanda her şeyi bırakıp gitmesinin nedenini sır olarak tutan ve herkesten soyutlanan Sarp, diğer tarafta ise her şeyden habersiz bir şekilde kusursuz düğününü düşünen ve hayaller kuran Melisa. Bakalım bu aşk üçgeni nasıl çözülecek?

Dizide senaryo izleyici tarafından oldukça beğenilirken, oyunculuklar, oyuncular ve Elçin Sangu’nun bilinmeyen o güzel sesi de oldukça ilgi çeken konulardan birisi oldu. Diziyi izleyen izleyenler dizi de giyilen kıyafetleri de oldukça merak etti. Birbirinden güzel kadın oyuncuların bulunduğu dizide neredeyse bir podyum havası da vardı denilebilir. İşte o çok merak edilen kıyafetler ve markaları…

yasemin allen

İyi Günde Kötü Günde dizisinin Melisa karakterini canlandıran güzel oyuncu Yasemin Allen’in üzerinde görmüş olduğunuz elbise That’s It markasına ait. Çanta, Shine And Blaze markasına aitken Ayakkabılar İlvi markasının.

elçin sangu

Dizide Leyla karakterini canlandıran Elçin Sangu’nun üzerinde görmüş olduğunuz kıyafetler Selin Karamehmetoglu tasarımına ait.

iyi günde kötü günde

Elçin Sangu’nun üzerinde görmüş olduğunuz elbise, Selin Karamehmetoglu tasarımı Takılar, Monreve ve Ayakkabılar ise İlvi markasına ait.

yasemin allen

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa’nın giydiği Bluz, Tuba Ergin markasına aittir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı