Dizi HaberleriDizilerYerli Diziler

Exxen Platformu Ne Zaman Aktif Hale Gelecek?

Hem Ülkemizde hem de dünyaca tanınan Acun ılıcalı, Survivor ve Exatlon Challenge gibi bir çok başarılı programın ardından yeni bir girişime adım attı.

Özellikle korona virüs döneminde tüm insanların sık bir şekilde kullandığı dijital platformlara bir yenisi daha ekleniyor. Netflix, BluTV, puhutv, FoxPlay gibi bir çok uygulamanın ardından Acun Ilıcalı yeni bir proje olduğunu sosyal medya üzerinden kesin bir diller duyurdu. Projenin adı Exxen. Peki Exxen nedir? Ne işe yarayacak? Ne zaman aktif hale gelecek?

Tüm Türkiye’nin oldukça yakından tanıdığı başarılı ismi Acun Ilıcalı, yeni proje Exxen’i resmen duyurdu. TV programları ve kendine ait kanalı ile sık sık TV de gördüğümüz Acun Ilıcalı şimdi ise dijital platform da yer alacak. Sosyal medya platformu üzerinden duyuruyu yapan Acun Ilıcalı ” Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz.” şeklinde konuştu. Sosyal medyadan yapmış olduğu duyurunun hemen ardından ise bir çok soru yağmuruna tutuldu.

Exxen hakkında en çok merak edilenler arasında ise içeriği var. Platformun içeriklerinin neler olacağı merak edilirken beklenen açıklama geldi. Exxen platformu tıpkı Netflix, puhutv, BluTV gibi dizi, film, program içeriklerini bünyesinde bulunduracak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı