Dizi HaberleriMagazin Haberleri

Exxen Aylık Ücretleri Ne Kadar Olacak?

Acun Ilıcalının bir süredir bahsettiği yerli Netflix projesi sonunda yayına girdi. İlk detayları Sosyal medya hesabından paylaşan Acun Ilıcalı markanın isminin Exxen olduğunu ve çok yakında başlayacağını açıkladı. İşte detaylar..

Türkiyede büyük bir televizyon şirketinin sahibi olan Acun Ilıcalı gerek dünya çapında gerek ise yerelde ki çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Bir süre önce yerli dijital mecra kuracağını açıklayan Acun Ilıcalı sonunda birçok çalışmaları geride bırakarak ilk açıklamasını Instagram hesabından yaptı. Instagram hesabında aşağıda ki görsele yer veren Acun Ilıcalı, yakın zamanda geleceği işaretini de verdi.

Exxen

Ilıcalı paylaşımına “Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz” notunu düştü.

Acun Ilıcalı Kimdir?

Acun Ilıcalı, Türk televizyoncu, girişimci, uluslararası yapımcı ve iş insanı. Ilıcalı, televizyon kanalları TV8 ve TV8,5’un sahibi, ABD, Meksika, Romanya, Macaristan, Brezilya, Kolombiya ve Yunanistan dâhil dünyadaki pek çok ülkede prodüksiyon şirketleri bulunan, dünyanın önde gelen televizyon kanallarına çalışmalar gerçekleştiren Türkiyenin en büyük zenginleri arasında gösterilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı