Dizi HaberleriGenel

Eser Yenenler Yuvaya Döndü!

2008-2011 yılları arasında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile ünlenen Eser Yenenler yıllar sonra yeniden sahneye çıktı.

Kısa süre önce koronavirüse yakalanıp süreci sorunsuz şekilde atlatan Eser Yenenler, 29 Kasım Pazar günü yayınlanacak olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin 63.bölümüne konuk oldu. Covid-19 Pandemisi nedeniyle tv8’deki talk şov programına ara vermek zorunda kalan Eser Yenenler, uzun zaman sonra bir ritüeli de gerçekleştirerek programın açılışını yaptı.

Eser Yenenler Çok Güzel Hareketler 2 Sahnesinde

Instagram hesabından 63. bölümün fragmanını paylaşarak sürprizi duyuran Eser Yenenler, “Yıllar sonra yine, yeni, yeniden çok güzel hareketlere hoş geldiniz” mesajıyla hayranlarına seslendi.

Eser Yenenler’in paylaştığı Video

Yılmaz Erdoğan’ın hemen yanı başına oturttuğu, ilk kuşağın gözde çırağı Eser Yenenler ile birlikte bu hafta Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 sevenlerini bol kahkahalı bir bölüm bekliyor!

Yılmaz Erdoğan yönetiminde BKM Mutfak oyuncularının skeç yazıp oynadıkları eğlence programı, “2. Kuşak” olarak anılan ekibiyle 2019’da tekrar ekranlara dönmüştü.

Eser Yenenler Kimdir?

11 yaşında tiyatroya başlayan oyuncu, 14 Şubat 1984 tarihinde Bursa’da doğdu. İlk ve ortaokulu doğduğu Bursa’da okuyan Yenenler, liseyi de Bursa’da, Gazi Anadolu Lisesi’nde okudu. Daha sonra da Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. İki ablası vardır. 6 yaşındayken babası ölmüştür.

Eser Yenenler Kimdir?

Sırasıyla Bursa Belediye Gençlik Tiyatrosu’nda, Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, İstanbul Akademi Hayat’ta ve son olarak 2006 yılında Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği BKM Mutfak’ta yer aldı. BKM Mutfak oyuncularının hazırladığı Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı eğlence programında sunuculuk, yazarlık ve oyunculuk yaptı. 2003 yılında ilk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır. Bir dönem Star TV’de Eyvah Düşüyorum adlı yarışma programını sunmuştur. BKM Mutfak’tan arkadaşları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç ile Star TV‘de 3+1 programına başladı. Daha sonra Acun Medya yapımcılığında, 3 Adam ismiyle programa devam ettiler. Bunun yanında, “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasında, Ali Taran, Hülya Avşar, Acun Ilıcalı, Özgü Namal, Murat Boz ve Seda Bakan ile birlikte jüri üyeliği yaptı. Şu an  kanalında, “Eser Yenenler Show” programını sunmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı