Dizi HaberleriDizilerMagazin HaberleriYerli Diziler

Erşan Kuneri Dizisi Nerede Yayınlanacak?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz yeni dizisi hakkında açıklamada bulundu. Komedyen bir çok başarılı dizi ve filmlerinin ardından Erşan Kuneri için hazırlıklara başlandığını açıkladı. Komedi türünde olacak olan dizi Erşan Kuneri hazırlıklarına başlandığı ve bu hazırlıkların 6 ay içerisinde tamamlanacağını da ekledi.

Son zamanlarda gündeme sürekli olarak Serenay Sarıkaya ile yaşadığı aşk ile gelen Cem Yılmaz, bu defa yeni projesi ile gündeme geldi. Ünlü komedyen katılmış olduğu bir programda yeni dizisi Erşan Kuneri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

erşan kuneri

Yeni projesini olan Erşan Kuneri’nin sadece 8 bölümden oluşacağını ve dijital programlarda yayınlanacağını belirtti. Önümüzdeki 6 ay içerisinde hazırlıklara başlanacağını da söyleyen Cem Yılmaz şimdiden sevenlerini heyecanlandırmayı başarmış durumda.

Yılmaz dizi hakkında yapmış olduğu açıklamada ”Benim anlaşmam belli bir proje üzerine. Globallerle mücadele edebilecek bir iki tane dijital platform var. Onların yaptıklarını desteklemek lazım. Benim bir projem var. Ben bir hızlı bir dizi projesi yapmak istiyorum. Erşan Kuneri’nin hayatından bir kesit. Önümüzdeki 6 aylık süreçte çalışmalara başlayacağız. Dijital bir platforma yapacağım bunu. 1975’den 1978’e kadar olan hayatından bir kesiti çekeceğiz. Erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin farklı film türlerini denemesi konu alınacak. Komik ve hızlı bir dizi olacak” ifadelerini kullandı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı