Genel

Çukur Dizisinde Ortalık Karıştı

Ay Yapım’ın çarpıcı dizilerinden Çukur’un heyecanla beklenen yeni bölümünden 2. tanıtım videosu da yayınlandı. Show TV’nin, her hafta pazartesi günü izleyicileri ekrana bağlayan, uzun süre listelerde başı çeken dizisi Çukur’da, ortalık iyice kızışmaya başladı. Yeni sezonda konuk oyuncu olarak diziye tekrardan dahil olan Mustafa Üstündağ’ın canlandırdığı Kahraman Koçovalı’nın, “umut” konulu sahnesini gördüğümüz tanıtımda Yamaç ile Emmi’nin beklenen yüzleşmesi heyecanı yükseltiyor.

Selim Koçovalı Çukur’a Veda Mı Ediyor?

Geçtiğimiz bölümün son sahnesinde; Nejat İşler’in hayat verdiği Çağatay Erdenet karakterinin Selim Koçovalı için yaptığı sinsi planı öğrenmiştik. Tanıtımda görüldüğü üzere ailesine veda eden Selim’in düşünceli halleri dikkat çekiyor. Cemil karakteriyle yakınlaşmaya başlayan Selim durumdan habersiz bir şekilde tuzağa doğru mu çekiliyor?

Öner Erkan Diziden Ayrılıyor mu?

Hayranları sosyal medya üzerinden Öner Erkan’ın canlandırdığı karakterin diziden ayrılıp ayrılmayacağını sorguluyor. Yeni bölüm fragmanında, Çağatay Erdenet’in “Ben sizin zaafınızı biliyorum!” sözleri de dikkatlerden kaçmadı. Selim Koçovalı için gerçek bir veda olacak mı yeni bölüm ile birlikte bunu öğrenmiş olacağız.

Çukur’da Ortalık Kızışıyor!

Dizi başladığı günden bu yana heyecanlı hikayesi ile her hafta büyük ilgi görmeyi başarıyor. 4. Sezon ile birlikte 125. bölümde final yapması beklenen Çukur dizisinde sona yaklaşırken, merak edilen her şey gün yüzüne çıkmaya başlayacak.

Çukur 105. Bölüm Fragmanı

Çukur’da 105. bölümde hem bizi hem de karakterlerimizi neler bekliyor, yaşanacakları şimdiden merak edenler için detayları aşağıdaki tanıtım videosunda görebilirsiniz.

Çukur 4. Sezon 13. Bölüm 2. Fragman

Dizinin yayınlanacak olan 105. bölümünde yaşanacaklarla ilgili bazı ön bilgiler ise şöyle: Cumali’yi tuzağa çekerek seçeneksiz bırakan Çağatay, Cengiz ve Ogeday’a beklenmedik bir darbe indirmek üzereyken Yamaç devreye girecek. Yamaç ve Cumali, babaları İdris Koçovalı’nın ölümü sonrasında ilk defa gerçek bir karşılaşma yaşayacak. Yamaç, Cumali yüzünden Çağatay’ın eline düşen tapuları öğrendiğinde harekete geçip sürpriz bir isimle birlik olacak. Büyük bir kararın eşiğinde olan Selim, tüm dengeleri değiştirecek bir yola girmek üzereyken herkesi şok edecek bir sürprizle karşılaşacak.

Çukur Dizisi Hakkında:

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı dizinin yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor.

Çukur Oyuncular; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı