Dizi HaberleriDizilerYerli Diziler

Bir Başkadır 2.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix Türkiye projelerine devam ediyor. Son yıllarda Netflix üzerinde yer alan dizi ve filmler sürekli olarak gelmeye devam ediyor. Son olarak yine bir Netflix Türkiye projesi olan Bir Başkadır dizisi medyaya tanıtıldı. Birkaç gün sonra Netflix ekranlarında yayınlanacak olan Bir Başkadır dizisi oldukça sevildi. Peki dizinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte detaylar ve daha fazlası tvgundemi.net adresinde yer alıyor…

Berkun Oya’nın yazdığı ve yönettiği Bir Başkadır Netflix dizisinde birbirinden iyi oyuncular yer alıyor. İşte oyuncular..

Bir Başkadır Dizisi Oyuncuları

Bir Başkadır Yasin

Bir Başkadır dizisi başrolünde Fatih Artman da yer alıyor. Fatih Artman Yasin karakteri ile karşımıza çıkacak.

Bir Başkadır Meryem

Netflix Türkiye yeni projesi olan Bir Başkadır dizisinde Öykü Karayel de yer alıyor. Öykü Karayel dizide Meryem karakterine hayat veriyor.

Bir Başkadır Dizi Konusu

Dizi, farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor.

Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

Bir Başkadır Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix Türkiye yeni projesi Bir Başkadır dizisi 12 Kasım’da Netflix ekranlarında yayınlandı. Dizi kısa süre içerisinde milyonlarca izleyici tarafından izlenirken izleyiciler ise yeni sezonun ne zaman gelip gelmeyeceğini araştırmakta. Peki yeni sezon gelecek mi?

Bir Başkadır dizisi Netflix tarafından ilk iki sezon onayı alarak başlayan dizilerden bir tanesi. Dizinin ilk sezonunun yayınlanmasının bir süre sonra yeni sezon çekimleri kısa süre içerisinde başlayacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı