Genel

Atiye 3. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Baş rollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Melisa Şenolsun ve Metin Akdülger’in olduğu Atiye tüm hızıyla devam ediyor. Netflix dizi platformunun ilk Türk yapımlarından biri olan Atiye, ilk sezonu ile oldukça başarılı bir giriş yakalamıştı.

Yayınlanan ilk sezonu ile sadece izleyiciyi etkilemeyi değil sosyal medyada da konu olmayı başaran Atiye dizisinin 2. sezonu da yayınlandı. Geçtiğimiz günlerde ikinci sezonu yayınlanan Atiye yine oldukça konuşulmayı başardı.

Gerek senaryosu gerekse oyunculukları ile etkileyici bir yapım olmayı başaran Atiye, ürkütücü sahneleri ile de oldukça ünlü. Güneydoğu Anadolu bölgesinde Göbeklitepe’de çekimleri süren Atiye’nin oldukça seveni var.

Sosyal medyada bir çok takipçisi olan ve her iki sezonu da başarılı ile dile gelen Atiye’nin konusu ne?

Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir.

Atiye’nin 2. sezonunu da hızlı bir şekilde bitiren izleyici kitlesinin aklındaki en büyük soru 3. sezonun ne zaman geleceği. 3. sezon çekimleri hakkında dizinin hazırlıklara devam ettiği ve çekimlerin yine Güneydoğu da Göbeklitepe’de geçeceği biliniyor. 3. Sezon tarihi ise belli değil.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı