Dizi Kıyafetleri

Arıza 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Show Tv ekranlarında bu sezon başlayan Arıza dizisinde oynayan Ayça Ayşin Turan, Halide karakterine hayat verdi. Halide karakteri ile tüm Türkiye de büyük bir takdir toplayan Arıza dizisinde Halide kıyafetleri ve markaları tvgundemi.net adresinde yer alacak.

Arıza Dizisi Son Bölümde Neler Yaşandı?

Rukiye bunun üzerine Ali Rıza’ya, eski Ali Rıza olmadan bu eve bir daha gelmemesini söyler. Halide ise, geçmişteki sırları aydınlatacak kilit bir kişinin Behçet adında bir adamın izini sürmeye başlar. Konsorsiyum bir araya geldiğinde Galip’in Ali Rıza’ya ne ceza vereceği düşünülürken, Burak’ın yaptıkları gün yüzüne çıkar. Bunun üzerine Galip, iki genci birlikte çalışmaları karşılığında affeder. İkilinin yeni görevi bir an evvel Salman’ın sevkiyatını gerçekleştirmektir. Görev günü geldiğinde ise Haşmet ve Ali Rıza’yı, Burak’ın tasarladığı bir sürpriz beklemektedir.

Arıza Dizisi Yeni Bölüm Kıyafetleri

Arıza dizisi Halide trençkot kıyafeti

Show Tv ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinde Halide’nin giydiği Trençkot: Mavi Triko Takım ve Tayt: Zara Çizmeler: Derimod 

Halide kahverengi ceket

Show Tv ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinin yeni bölümde Halide’nin giydiği kahverengi ceket Derimod linki hikayede, Bustiyer: Zara Pantolon: Mavi Çanta: Mango (eski sezon)

Halide mavi mini elbise

Show Tv ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinin yeni bölümde Halide’nin giydiği mavi elbise Zara Fiyatı 270₺ Kemer: Mango •

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı